Par mums

Par mums

about.jpg"Krāsu serviss" ir 2000. gadā izveidots Latvijas uzņēmums. 20 gadu laikā īpašnieku vadībā "Krāsu serviss" ir izaudzis par vienu no lielākajiem krāsu tirdzniecības un krāsošanas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ar meitas uzņēmumiem Baltijas valstīs un Baltkrievijā.

"Krāsu serviss" ir trīs krāsu veikali-noliktavas DIRECT Latvijas lielākajās pilsētās – Rīgā, Daugavpilī un Liepājā. Rūpējamies, lai tajos būtu viss nepieciešamais krāsošanai, lai klients var saņemt profesionālu konsultāciju no kompetentiem speciālistiem par krāsu toņu izvēli. Laboratorijā izgatavos klienta vēlamo paraugu uz klientu materiāla.

Mēs augstu vērtējam atbildību un savu vietu Latvijā, tāpēc piedāvājam klientiem produktu vai pakalpojumu, par ko esam pārliecināti. Tas ietver materiāla kvalitāti, piegādes servisu, izstrādes tehnoloģiju un saistību izpildes termiņu. Tāda ir mūsu attieksme pret to, ko darām, mūsu pamatprincips piegādātāju un sadarbības partneru izvēlē!
Mēs esam konkurētspējīgi un profesionāli partneri būvniecības uzņēmumiem krāsošanas, apdares darbu, metāla konstrukciju krāsošanas un betona grīdu apdares darbos.

"Krāsu serviss" ir viens no senākajiem Vivacolor celtniecības krāsu izplatītājiem Latvijā. Esam lepni pārstāvēt Latvijā tādus zīmolus, kā Tikkurila, PPG Protective & Marine Coatings preču zīmi Sigma Coatings, kas piedāvā rūpnieciskās metāla krāsas un uguns aizsardzības krāsas, PPG Wood, IVM Chemicals preču zīmi ILVA, Wedevag Farg AB lakas un krāsas kokrūpniecībai, kā arī Awuko abrazīvus, Festool profesionālos instrumentus, Jowat rūpnieciskās līmes un citus produktus.

Akcijas produktsAtsauksmes

Ieva Riekstiņa

Dizainere, EKA vieslektore


Direct krāsu veikals-noliktava nosaukumam var pievienot arī mācību centra apzīmējumu, jo papildus precei, šeit klientam tiek sniegta izpratne par produkta lietošanu, kas nodrošina kvalitatīvu rezultātu. Kas atšķir Direct krāsu veikalu no n-citiem lieltirgotājiem?- tie noteikti ir uzņēmuma darbinieki, kuriem bez profesionālām kvalitātēm un zināšanām, ir brīnišķīgi komunikācijā, kas nav mazsvarīgi darbā ar studentiem.
Pēc triju stundu semināra, daudzi devās prom iedvesmoti un pacilāti!