Gids

Gids

Šeit atradīsiet noderīgus padomus kā orientēties mūsu veikalos visā Latvijā:

 • a

  Izvēlies krāsas toni

  Izmanto krāsas toņu un paraugu stendus un vēdekļus. Pievērs uzmanību aktuālo toņu prognozēm, ko izstrādājuši interjera eksperti no visas pasaules. Izmanto konteinera bibliotēku un interjera konsultanta ieteikumus. Apskati krāsu toņu paraugus dažādos apgaismojumos.  Ērti!

   

 • b

  Kas jākrāso?

  Kad esi izvēlējies krāsas toni, dodies pie pārdevāja konsultanta un parādi viņam izvēlētos toņus. Pastāsti viņam, kas jākrāso. Konsultants ieteiks atbilstošākos produktus un nepieciešamo daudzumu.

   

 • c

  Virsmas sagatavošana

  Uzklausi konsultantu, kurš ieteiks visatbilstošākos produktus pareizai virsmas sagatavošanai. Kvalitatīva virsmas sagatavošana ir būtisks nosacījums kvalitatīva rezultāta iegūšanai.

   

 • d

  Instrumenti un palīgmateriāli, darba apģērbs un aizsardzības līdzekļi

  Uzdod jautājumu un saņem atbildi, kā pareizi lietot instrumentus, lai remontdarbus varētu veikt ar prieku. „Direct krāsu veikals - noliktava” ir izveidojis darba apģērbu kolekciju tiem, kam krāsošana ir ikdienas nodarbošanās.

   

 • e

  Kase

  Esi izvēlējies krāsas toņus, krāsošanai vajadzīgos materiālus un instrumentus, dodies pie kases un pasūti krāsas tonēšanu. Īsā laikā krāsu notonēs un pirkumus iesaiņos. Norēķināties par pirkumu vari gan skaidrā naudā, gan ar norēķinu kartēm. Ja esi „Direct krāsu veikala - noliktavas” vai sadarbības partneru lojalitātes programmu dalībnieks, pirkuma summa būs vēl patīkamāka.

   

 • f

  Rūpnieciskie pārklājumi kokam, betonam un metālam / vairumtirdzniecība

  Ja interesējies par to, ko varam piedāvāt kokapstrādes un metālapstrādes rūpniecībai, dodies pie vairumtirdzniecības letes. Speciālo pārklājumu pārdošanas speciālisti precīzi noskaidros vajadzības un sagatavos personalizētu piedāvājumu.

   

 • g

  Elektroinstrumenti, elektroiekārtas un abrazīvi profesionāļiem

  „Direct krāsu veikals - noliktava” piedāvājumā esošie augstākā labuma elektroinstrumenti, krāsošanas iekārtas un abrazīvi nepievils. Ja neesi pārliecināts par instrumenta uzticamību, izmēģini to uz vietas - uz speciāla darba galda vai krāsošanas kamerā laboratorijā.

   

  Kad Tev ir prieks, arī „Direct krāsu veikals - noliktava” ir prieks. Uz tikšanos „Direct krāsu veikals - noliktava” veikalos!

Akcijas produktsAtsauksmes

Aldis Baltiņš

''a.b.tons'' vadītājs


Direct krāsu veikals - noliktava ir vieta, kur jebkurš savas sajūtas var pārvērst krāsās, un kur jebkura krāsa ir papildināta ar to mīlošo cilvēku sajūtām.